28 odpovědí na “Kde publikovat články zdarma?”

 1. Osobní finance Zorientujte se ve vlastních financích a zjistěte, co je důležité při finančním plánování a na co je potřeba dát si pozor. Získejte rady, jak nedělat…
  Aktuální nabídka vysokých škol z kategorie finance a účetnictví. Výběr podle lokality, typu a formy studia vám umožní rychle najít tu správnou státní nebo soukromou vysokou školu.
  Finance

 2. Domácí finance – Udělejte si pořádek v osobních a domácích financích. Vyberte si pomocníka, který vám s financemi pomůže.
  Browse and download Finance apps on your iPad, iPhone, or iPod touch from the App Store. The App Store has a wide selection of Finance apps for your iOS device.
  Oblast Finance obsahuje všechny důležité údaje a informace týkající se hospodaření Zlínského kraje a poskytuje i metodické informace obcím Zlínského kraje.

 3. Finanční stráž na našem území vznikla již v době habsburské monarchie. K vytvoření „finanční stráže“ (k. k. Finanzwache) došlo sloučením sboru pohraničních myslivců a sboru důchodkové stráže císařským rozhodnutím ze dne 22.
  Dobrý den, ke své stálé práci na HPP jsem si pro volné dny našel “brigádu” na dohodu o provedení práce, se kterou chci poradit.
  Welcome to the Official Site of Ford Credit. Learn more about automotive financing & options when buying or leasing a Ford car, truck or SUV. 24/7 online access allows you to review payment options & pay your bill while signed into Account…

 4. Osobní finance jsou finance aplikované do rozhodování v rámci jednotlivce nebo rodiny (oproti firemním nebo též korporátním financím).

  Oblasti osobních financíReferenceLiteraturaSouvisející článkyNavigační menu
  Poskytnuté peněžní přebytky na peněžním a kapitálovém trhu se označují jako finanční investice. Je-li investice úspěšná, koupí investor v budoucnu více statků a služeb nebo prostředky reinvestuje.

 5. Aktuální nabídka vysokých škol z kategorie finance a účetnictví. Výběr podle lokality, typu a formy studia vám umožní rychle najít tu správnou státní nebo soukromou vysokou školu.
  Poskytujeme nezávislé pojišťovací a finanční poradenství. Nabízíme ucelenou řadu finančních produktů předních pojišťoven a finančních domů jako jsou různé druhy pojištění, penzijní a stavební spoření, hypoteční úvěry a investice.
  Od roku 2006 podáváme informace z dění na českém i světovém ekonomickém trhu. Přinášíme informace z oblastí, jako jsou pojištění, hypotéky, úvěry, kurzy, daně, a spousty dalších. Tým redaktorů tvoří specialisté na finanční problematiku…

 6. Hlavním organizátorem konference byl Východočeský klub celních veteránů a záštitu nad akcí převzal hejtman pardubického kraje Martin Neonklický.
  Díky naší internetové aplikaci Správce financí máte své půjčky a kreditní karty plně pod kontrolou, kdykoli a kdekoli. Snadno si v něm nastavíte vše, co potřebujete.

 7. Veřejné finance Publikace se zabývá vzájemnými vazbami v oblasti veřejných financí, fungováním jednotlivých prvků, aktuálními problémy a jejich řešením. Dotýká se témat veřejné…
  Portál Finance byl spuštěn v roce 1997 a patří tak k nejstarším odborně zaměřeným serverům na českém internetu. Portál Finance se zabývá především tématy, jako je finanční investování, poradenství a prodej.

 8. Finanční svět nabízí kombinace, na které při běžné návštěvě banky nenarazíte. I proto se vyplatí investovat čas do schůzky s důvěrníkem.
  To participate in a Bond issuance, Cdfis must first engage QI, which acts as Program Administrator and Servicer for the Bond Issue, much as a Bond Authority or State Finance Agency does for private activity bonds.

  OverviewDirect LendingPartner FundsAsset Management

 9. Cíle řízení financí ve veřejném sektoru a hospodaření s veřejnými financemi jsou popsány ve zvláštní oblasti Veřejné finance.

  snadnéfinancez – odborníci na finanční poradenství ve vašem…
  snadnefinance
  Jsme tým nezávislých finančních poradců. Specializujeme se na hypotéky, pojištění, refinancování a investice. Našim posláním je zvýšení finan. gramotnosti.

 10. Finance obě podmínky dokonale splňují. Na škole mě příjemně překvapilo, kolik workshopů a přednášek s lidmi z praxe nabízí.

  Co se naučíteUplatnění absolventůPodmínky přijetíTermínyMožnosti studia
  Aktuálně | Ministerstvo financí ČR
  aktualne
  Ministerstvo financí je orgánem státní správy pro státní rozpočet České Republiky. Na portále naleznete Informace o veřejných financích, daních a clech, přehled o rozvoji trhu a státní pokladně.

  Finanční řízení a ekonomika firmy – ManagementMania

 11. Veřejné finance Publikace se zabývá vzájemnými vazbami v oblasti veřejných financí, fungováním jednotlivých prvků, aktuálními problémy a jejich řešením. Dotýká se témat veřejné…
  kurz, akcie, burza, peníze, ekonomika, cenné papíry, makroekonomie, euro, Patria, finance, sazby, HDP, inflace, hospodářství, nezaměstnanost, kapitál, broker, investice, komodity, úrokové sazby
  Jsme samostatným zprostředkovatelem úvěrů. Poskytujeme poradenství v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření. Porovnáme vám nabídky bank a stavebních spořitelen,…

Napsat komentář