Symbolika snů

Fantazie patří do života a je s námi silně spojena. Prožíváme ji nejen během dne, ale hlavně v noci při spánku. Sny jsou součástí našeho života. Během noci máme v průměru šest snů, z nichž si většinu ani nepamatujeme.

U těch, na které si vzpomenete, si můžete udělat výklad snů. Jestliže si dokážete symboly a znamení ze snu správně vyložit, můžete vědět, co vás trápí a co byste chtěli v budoucnu.

Výklad snů je různý. Jestliže chcete vědět, co znamenají vaše sny, měli byste mít vždy u postele papír a tužku. Výkladem snů se zabývali také vědci.

Existují snáře, ve kterých si můžete přečíst, co asi vaše sny znamenají. Jsou i karty na výklad snů, které vám poví, co znamená to, co se vám zdálo a co vás čeká v budoucnu.  

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech či o zvířatech?

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti o symbolice srdce u šperků nebo o slavném astronomovi Galileo Galilei a jeho historie nebo například jak vznikl velmi zajímavý minerál síra a na co vše kromě šperků se používá.

Napsat komentář