Avatar

Avatar je film, který přišel na plátna kin v roce 2009. Je o planetě Pandora, která se nachází v planetárním sytému hvězdy Alfy Centauri. Na Pandoře se nachází mnoho života a také rostlin, obývají ji modré vysoké bytosti Pandořané.

Žijí v nedýchatelné atmosféře a lidé řeší komunikaci tak, že přenesou své vědomí do pandořanských avatarů.

Jeden avatar, který patří Jakeu Sullymu, bývalému mariňákovi, který je na vozíčku, se má setkat s místními obyvateli a poznat jejich život. 

Zamiluje se do pandořanky a snaží se zachránit planetu před lidmi, kteří ji chtějí vydolovat. Na planetě je Strom života, který nesmí být zničen.

Pandořané spolu s Jakem bojují proti pozemšťanům za to, aby mohli svobodně žít. Dojde k bitvě, která skončí vítězstvím pandořanů. V letošním roce se dostává na plátna kin Avatar 2, který je pokračováním původního filmu.  

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Jaký je rozdíl mezi normálním horoskopem a tím čínským? Můžete si zde například přečíst zajímavosti o znamení berana nebo vodnáře či  o znamení  zvěrokruhu panna.

Napsat komentář