Víte, kde koupit kvalitní, chutné a levné konzervy pro kočky?

Drtivá většina majitelů koček ví, že jsou tito čtyřnozí domácí mazlíčkové takové milé a chytré svéhlavičky. Když si postaví hlavu, nic a nikdo s nimi nehne. To platí i v případě, že se budeme bavit o krmivu. Někdy kočka začne odmítat krmivo, které jí dáváte, a tak je potřeba najít nové, chutné a zdravé řešení, nad nímž se smiluje a pozře jej. Nabídněte jí kvalitní konzervy a kapsičky z e-shopu Hawaj.cz. Ceny jsou skvělé, najít můžete slevy vyšší než 70 % z původní ceny zboží.

Levné konzervy pro kočky

Na Hawaj.cz najdete konzervy pro kočky mnoha značek a typů. Díky tomu najdete to správné řešení pro každou kočku, ať už je malá, velká, mlsná nebo sní téměř vše, co jí nabídnete. Např. konzerva SCHESIR Cat kuřecí + šunka v želé je teď k dostání se slevou 72 % z původní ceny, takže stojí jen 12 Kč. Anebo konzervy Calibra Cat Life Adult Chicken 200 g a Calibra Cat Life Sensitive Rabbit 200 g jsou v prodeji se slevou 48 % z původní ceny a stojí 25 Kč.

V nabídce jsou ale také kvalitní a chutné kapsičky pro kočky. Třeba Calibra Cat kapsa Premium Kitten Turkey & Chicken 100 g se slevou 62 % za cenu 11 Kč. Nabídka je obsáhlá, jistě si vyberete.

Škrabadla pro kočky

Aby se vaše kočka nenudila, měla se kde protáhnout a také měla místo sama pro sebe, kde má klid, když si jej přeje, můžete se podívat na škrabadla pro kočku a některé jí vybrat. Mají různý vzhled, výšku, různé možnosti aktivity, jsou stabilní a hezké.

Nejprodávanějším modelem na Hawaj.cz je právě teď škrabadlo pro kočky Hawaj 170 cm v černo-hnědém provedení. Obsahuje dva kočičí domky, 4 odpočivadla, 3 hrací myšky a 2 schůdky. Je potaženo plyšem a sisalem. V prodeji je se slevou 48 %, takže za něj utratíte jen 1 599 Kč.

Podívejte se na kompletní nabídku zboží pro vaše kočičí mazlíčky, ale také potřeb a vybavení do domácnosti, na zahradu, hraček, potřeb pro bazény, camping…

Napsat komentář