Hledáte levné sportovní oblečení? Zkuste tyto 3 e-shopy

Potřebujete nové oblečení na sport, ale nechcete utratit tisíce? Tak přesně pro vás jsme vybrali 3 e-shopy, které toto přání rozhodně splňují. Na své si přijdou aktivní sportovci i ti, kdo to s pohybem tak vážně nemyslí.

více v článku...

Volba pro aktivní sportovce

Pro aktivní sportovce je kvalitní oblečení alfou a omegou výbavy. Pokud sportujete často, je lepší pořídit si na sebe rovnou něco pořádného, s čím budete spokojení a nebude vás to omezovat ve výkonu. To ale neznamená, že se musíte zruinovat. My pro takové nákupy doporučujeme Sportisimo. Na rozdíl od našich dalších tipů nabízí celoročně široký sortiment, takže tu i v zimě pořídíte třeba tenké kraťasy do fitka. Velká nabídka navíc znamená neustále slevy, vždy je totiž něco mimo sezónu. Další výhoda je, že kromě sportovního oblečení najdete ve Sportisimu i všelijaké jiné vybavení na sport, takže celý nákup zvládnete objednat na jednom webu.

Za málo peněz hodně muziky

Jestli máte sport rádi, ale nevěnujete se mu zase tak často, aby se vám vyplatilo sáhnout po profi výbavě, je tohle vaše kategorie. Dovolíme si odhadnout, že se v ní nachází většina lidí. Je praktické mít v šatníku několik základních sportovních kousků, které můžete vytáhnout, když vás čeká teambuildingový volejbal nebo se chcete pětkrát za léto projet na kole. Oblečení, které udělá skvělou službu, ale nestojí vůbec mnoho, prodává Lidl shop. Právě díky vynikajícímu poměru cena-výkon si Lidl shop získal velkou oblibu. Lidl ovšem nabízí převážně značku Crivit. Jestli máte v oblibě známější jména, moc zde nepochodíte.

Když je to víc o stylu než o pohybu

V posledních letech se ze sportovního oblečení stala samostatná móda. Zarytí milovníci klasiky ji sice nevidí rádi, ale díky pohodlí, které sportovní oblečení znamená, získala rychle na popularitě. Doporučujeme oblékat kousky, které jsou sice sportovní, ale nehýří akčními barvami a potisky, takže je lze kombinovat i s jiným oblečením. Dobře tuto podmínku splňuje sortiment od Sinsay. Pánská sportovní kolekce Snsy Performace ani dámská Gym Hard sice nabízí jen nezbytný základ, jako jsou trička nebo kalhoty, ale stylem přesně odpovídají oblečení, které si můžete vzít nejen do posilovny, ale i do města.

Při výběru sportovního oblečení dbejte hlavně na správnou velikost. Jelikož si ho při nákupu online nemůžete vyzkoušet, je dobré si přečíst recenze zákazníků, kteří zboží koupili před vámi. Objednávání po internetu má ale i výhody. Jednou z nich je možnost využít odměnu za nákupy od Tipli. Když si obchod najdete na Tipli.cz a přesměrujete so do něj odtud, vrátí vám Tipli několik procent z ceny nákupu zpět. Tipli totiž e-shopům vlastně zvyšuje dosah na internetu a ty mu za to dávají provizi ze zajištěných nákupů. Část z ní pak Tipli pošle vám jako odměnu.

RubrikyPR

Napsat komentář