James Cameron býval řidičem kamionu, než mu Hvězdné války změnily život

Nebýt Hvězdných válek a studií, které již absolvoval a které se týkaly filmu, James Cameron by možná zůstal řidičem kamionu s ambicemi točit filmy a nic jiného.

To je v podstatě pravda, sledování Hvězdných válek ho nakonec podnítilo k natáčení vlastních filmů a s několika přáteli se vydal na cestu, která ho dovedla až na místo, na kterém v současnosti sedí jako jeden z nejznámějších a nejuznávanějších režisérů na světě.

Ve skutečnosti s přáteli rozebral starou kameru, jen aby zjistil, jak funguje, a strávil spoustu času tím, že se ji snažil dát dohromady a znovu zprovoznit, aby pochopil její dynamiku a způsob ovládání.

Řízení kamionu byl pro Camerona způsob, jak zaplatit účty, a nic moc jiného, protože už předtím studoval film a různé speciální efekty, které se daly použít v různých filmech.

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, světoznámých modelkách jako třeba Kendall Jenner, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti jestli se dá horoskopu věřit či nikoliv. Určitě je zajímavé přečíst si o znameních jako například kozoroh či blíženec.

Napsat komentář