Přírodní kameny

Gaia je v řecké mytologii Zemí. Je to matka příroda, která nám dává úrodu a život. Jsou s ní spojeny stromy a lesní bytosti. Nejoblíbenějším přírodním motivem je strom života, který se často zobrazuje ve špercích a také na obrazech. Je to posvátný strom, který je často zobrazován ve folkloru a kultuře.

Krásné jsou šperky ze dřeva, které má zajímavou kresbu. Je to moderní a zároveň přírodní styl, jež bývá doplněn také barevnou pryskyřicí nebo minerálními kameny. 

Příjemný je malachit, který má sytě zelenou barvu. Je kamenem kreativity, klidu a ulevuje od napětí. Přináší trpělivost a dodává sebevědomí. Malachit je velmi krásný a vypadá jako kousek mechu na vašem dřevěném šperku. Čistí čakry a ulevuje od negativní energie.

Zajímají Vás také věci mezi nebem a zemí? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. Módě, slavných osobnostech, přírodě, přírodních kamenech, špercích, zajímavostech  a spoustu dalších. Například o tajemství pentagramu či o čínských znamení zvěrokruhu.

Napsat komentář