Rekonstrukce bytů aneb. Když je prostor daný

Rekonstrukce městských bytů nemusí být náročná ani tehdy, pokud jsou k dispozici jen omezené metry. Propůjčíme vašemu starému bytu nový moderní vzhled, do kterého vměstnáme všechny potřebné zóny!

Rekonstrukce bytů v Brně s omezeným prostorem

Pořídili jste si nový byt ve starém činžovním domě a před nastěhováním přemýšlíte o jeho celkové rekonstrukci? Náš tým zkušených řemeslníků vám poradí s úpravou každého centimetru tak, aby byt nabídl zónu pro hru, odpočinek, posezení i vaření. Specializujeme se na rekonstrukce bytů v Brně a širokém okolí.

Rekonstrukce pro mladý pár

Rekonstrukce bytů pro mladé páry představuje pro naše řemeslníky skvělou příležitost, jak zvelebit stávající prostor a připravit skvělé zázemí pro budoucí rodinu. Při rekonstrukci dbáme především na praktickou stránku. To znamená, že myslíme na řešení úložných prostor, kterých potřebují zvláště mladí obyvatelé hodně, a to i na kola a jiné vybavení.

Kuchyně s jídelním koutem a obývákem

Oblíbeným prvkem moderních bytů je propojení kuchyně, obývacího pokoje a jídelny. Vznikne tak prostor, kde si mohou obyvatelé bytu povídat s návštěvou, připravit chutný pokrm a zároveň tento prostor nabídne dostatek místa pro hru malých dětí. Skvělým řešením pro prosvětlení zdi například v koupelně je použití luxfer, které jsou v současnosti velkým trendem a naši klienti je žádají jak v čirém tak různobarevném provedení.

Ložnice pro rodiče

I rodiče potřebují mít dostatek soukromí. Jak v malém bytě nabídnout každému obyvateli soukromí? Jednoduše přepažením místností. Abychom ušetřili co nejvíce centimetrů, pro tyto účely volíme stavbu příček ze sádrokartonových desek. Ty nabízejí stejně jako klasické cihly dobrou akustiku, nabídnou tak v ložnici příjemné ticho a zároveň soukromí.

Spojení koupelen pro získání místa na dětský pokoj

Mnohé brněnské byty nabízejí svým majitelům velkou koupelnu a samostatnou místnost pro WC. Sjednocením a zmenšením těchto dvou místností vznikne malá a praktická koupelna. Využitím vhodných koupelnových doplňků, skříněk a keramiky můžete mít v koupelně vanu nebo velký sprchový kout, zatímco z druhé strany vznikne pokojík pro návštěvy a do budoucna dětský pokoj.

Změňte dispozice starého bytu na praktičtější prostor

Potřebujete provést rekonstrukci starého bytu tak, aby vyhovoval vašemu současnému životnímu stylu a zároveň byl pohodlný a moderní? Náš tým stavařů pro rekonstrukce bytů používá moderní stavební prvky a technologie. Díky mnohaletým zkušenostem mohou svým klientům poradit s novým dispozičním řešením tak, aby byt perfektně vyhovoval všem jeho obyvatelům. Obraťte se na nás a my vám zrekonstruujeme váš byt v Brně a okolí za nejlepší ceny. Výsledkem naší práce bude skvěle provedená rekonstrukce a nádherný moderní prostor, zhodnocující vaši nemovitost.

Napsat komentář