Speciální nátěry pro průmysl a elektroinstalace: v malířství Praha vám pomohou

Speciální ochranné nátěry jsou nedílnou součástí každého průmyslového podnikání nebo zařízení s elektroinstalacemi. Není řeč jenom o antikorozních vrstvách, ale především o protipožárních nátěrech.

Speciální nátěry pro průmyslové prostory

Malířství Praha se specializuje na mnoho nejrůznějších specifických nátěrů. Patří mezi ně nátěry průmyslových podlah, protipožární nátěry, nebo i nástřiky lodí či speciální nástřiky prováděné vysokotlakou stříkací technikou. Dále také termoizolační, protiplísňové a antibakteriální nátěry.

Průmyslové prostory vyžadují často velmi speciální ošetření za použití zvláštní techniky. Společnost malířství Praha je vybavena kvalitním zařízením a měřicími nástroji, díky nimž lze předvídat tvorbu koroze. To je důležité zejména u kovových zařízení nebo částí vozidel. Zkušení malíři používají pouze vysoce kvalitní produkty, které jsou navíc šetrné k životnímu prostředí.

Aplikace protipožárního nátěru

Společnost malířství Praha se zabývá ochrannými protipožárními nátěry ocelových i dřevěných konstrukcí, které jsou efektivní proti účinkům ohně a vysokého sálavého tepla. Zaměřují se mimo jiné i na pasivní protipožární ochranu – provádí protipožární nátěry a nástřiky různých konstrukcí, provádí nátěry kabelů a zajišťují také obnovu stávajících protipožárních nátěrů. Jsou navíc vlastníky certifikátů pro aplikaci a revizi protipožárních nátěrů.

Tyto speciální nátěry, které chrání vybavení a kabely před ohněm, je třeba pravidelně obnovovat. Při obnovení nátěru je třeba napřed odstranit starou vrstvu a znovu aplikovat nátěr protipožární ochrany, a to včetně krycího nátěru.

Malířství Praha zajistí výmalbu obytných budov i průmyslových prostor v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším čase. Vždy vše přichystají a po skončení prací po sobě zase precizně uklidí. Navíc za vámi přijedou kamkoliv do 30 km od našeho hlavního města.

Protiplísňové a antibakteriální nátěry

Vlivem špatného či nedostatečného větrání může docházet k množení plísní na stěnách i na různých površích. Plísně jsou pro lidský organismus velmi škodlivé a delší pobyt v jejich přítomnosti je nežádoucí. Malířství Praha nabízí protiplísňové i antibakteriální nátěry s vysokým obsahem účinných látek, díky kterým je možné plísně a bakterie zahubit skoro okamžitě.

Ochranné nátěry jsou na první pohled neviditelné, ale chrání vás i vaše blízké před nežádoucími vlivy bakterií. Nátěr od malířství Praha obsahuje ionty stříbra, které aktivně bojují proti množení bakterií a plísní, a to včetně zlatého stafylokoka. Antibakteriální vrstvu lze dobře aplikovat na keramické obklady, dřevo, cihlu, beton i jiné materiály. Nátěry odolávají UV záření a jejich účinek je minimálně 10 let.

RubrikyPR

Napsat komentář