Stěhování bytů a rodinných bytů Praha a okolí

Stěhujete se v Praze nebo jejím okolí a už znáte termín, kdy dostanete klíče od svého nového bytu? Rezervujte si místo v diáři stěhovací firmy a také si půjčete stěhovací krabice, do kterých uložíte veškeré vybavení své domácnosti.

Stěhování bytů a domů v Praze

Stěhujete se? Už víte, kdy vám řemeslníci dodělají poslední stavební práce a kdy vám realitní makléř předá klíče? Pak je nejvyšší čas, začít s plánováním stěhování ze svého starého bytu. Možná již máte vše zabalené a jen potřebujete vybavení domácnosti a skříně odvést na novou adresu, možná se do balení celé domácnosti teprve pouštíte. Ať už jste v jakémkoliv stádiu stěhování, pro přepravu se raději obraťte na zkušenou stěhovací firmu. Stěhování Praha zajišťuje odvoz krabic, skříní, komod i dalšího vybavení vašeho bytu.

Jak pracuje profi stěhovací firma v Praze

Zavolejte si k nám pro termín stěhování. My si pro vás rezervujeme místo v diáři. Pošleme k vám na místo technika, který změří největší kusy nábytku, rozměr dveří a chodby. Probere s vámi vaše vize ohledně stěhování, sestaví stěhovací plán, časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení k vám pošleme ve sjednaný čas naše stěhováky s dostatečně velkým vozem i kvalitními stěhovacími pomůckami.

Výhody využití stěhovací firmy

Stěhování v Praze může každého, kdo se stěhováním nemá zkušenosti, překvapit hned několik překážek. Od úzkých prostor na chodbě, po velký provoz ve městě až po těžká břemena, která se musí stěhovat speciálním způsobem. Naše stěhovací firma provádí stěhování pomocí profesionálních stěhovacích pomůcek. Náš tým stěhováků je pravidelně školen pro stěhování těžkých břemen i pro stěhování bytů z vysokých pater bez výtahu. Poradíme si se stěhováním klavírů i trezoru. Obraťte se na naše stěhováky a nedělejte si starosti, kdo z přátel vám pomůže odnést a odvézt těžké skříně. Zavolejte si k nám na pobočku. Pokud nechcete trávit čas pečlivým balením, objednejte si stěhování na klíč.

Elektroniku a spotřebiče získáte nejlevněji se slevovým kupónem Digiboss

RubrikyPR

Napsat komentář