Čištění terasy a zahradního nábytku pomocí pískování

Plánujete čištění terasy, zahradního nábytku a dalších terasových doplňků? Pro hloubkové čištění dřeva, kovu, betonu nebo kamene i ve špatně přístupných místech a do hloubky materiálu doporučujeme místo chemie použít ekologickou, efektivní a šetrnou metodu pískování.

I čištění terasy může být rychlé a zároveň efektivní

Jaro je v plném proudu a první teplé paprsky nás lákají k posezení na terase. Užívejte si krásu dokonale čisté terasy, zahradního nábytku i grilu. Abyste si s vašimi přáteli skutečně užili nezapomenutelné chvíle pohody a zábavy u vás na zahradě, nejdříve je nutné zahradu, pergolu i vybavení zahrady náležitě připravit na další sezonu. Jak ale účinně odstranit i hluboko usazené nečistoty, mastnotu, mechorosty, zašedlý povlak nebo rez? Chemie do zahrady nepatří, proto doporučujeme metodu pískování.

Co je pískování?

Tryskání nebo také pískování je velmi účinná metoda čištění všech druhů stavebních materiálů z i velmi těžko přístupných míst. Písek se jednoduše vlivem vysokého tlaku pískovačky tryská na požadované místo, kde dochází k velmi účinnému, přitom nejšetrnějšímu odstranění i hluboko usazených částic. Pískováním lze efektivně dosáhnout vysoké úrovně čištění všech materiálů. Každý materiál však vyžaduje požadovanou technologii, aby byl výsledný efekt nejlepší. Naše firma Barmakolor dokáže oživit každý materiál, jako je kov, dřevo, cihla, umělý kámen, kámen a mnoho dalších stavebních materiálů.  Tryskat je možné v exteriéru i interiéru. K práci používáme vlastní pískovací stroje s vysokoúčinným odsáváním.

Pískování zahradního nábytku

Máte na zahradě dřevěný nebo kovový zahradní nábytek, který vyžaduje odstranění vrstvy laku, zašedlého povlaku a mastnoty? Pískování zahradního nábytku je nejšetrnější a nejefektivnější metoda, jak dřevo i kov zbavit všech nežádoucích povlaků špíny a biologických složek. Dřevo vlivem pískování získá opět svou přirozenou barvu, vynikne jeho struktura. Kov je i v záhybech skvěle očištěn od laku i rzi. Nábytek je po tryskání připraven pro další povrchovou úpravu.

Pískování terasy a pergoly

Terasa ze dřeva, kamene či betonu vyžaduje pravidelnou údržbu, aby nezašedla a nevznikly na ní zelené či šedé skvrny. Potřebuje vaše terasa hloubkové čištění? Metoda pískování odstraní všechny nečistoty i z nejmenších pórů materiálu i ze spár. Výsledkem bude dokonale čistá podlaha, kterou můžete opatřit ochranným nátěrem nebo ji ihned začít používat. Odstranit lze staré nátěry i z pergol a altánů. Vyžaduje vaše pergola či altán nový nátěr? i s tím vám můžeme pomoci.

Vaši zahradu zahalíme do nového kabátu

Všechny očištěné povrchy vlivem metody pískování jsou připraveny pro aplikace ochranné lazury, oleje či laku. Naše firma Barmakolor se specializuje na prodej a profesionální aplikaci barev a laků. V našem tónovacím centru vám namícháme odstín barvy přesně podle vašeho přání. Veškeré ošetřené povrchy ve vaší zahradě můžeme po domluvě opatřit novým nátěrem. K práci používáme nejmodernější stříkací pistole a kvalitní malířské náčiní.

Napsat komentář