Jenna Ortega miluje seriály i v soukromí

Americká herečka Jenna Marie Ortega zahájila svou hereckou dráhu už jako dítě. Uznání získala za roli mladé Jane v komediálně-dramatickém seriálu Jane the Virgin televizní stanice The CW.

Sama ovšem své herecké dráhy započaté už v tak útlém věku později zalitovala. Podle jejich vlastních slov ji to připravilo o část dospívání. Neměla možnost zažít klasické mezníky života běžného teenagera, jako je například maturitní ples.

V současné době exceluje především jako Wednesday Addams v komediálním hororovém seriálu Wednesday z dílny oblíbené platformy Netflix.

Seriál se dočkal ocenění jak od diváků, tak i od filmové kritiky. Mladá herečka za ni obdržela dokonce nominaci na Zlatý glóbus.

Blízko k této branži má i v soukromí. Prozradila totiž o sobě mimo jiné, že je sama velkou fanynkou seriálu Stranger Things. A čím dalším je tato dívka zajímavá?

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jaký vliv má na zvířata a lidi úplněk nebo co to je vlastně magie a čím vším se zabývá astronomie.

Napsat komentář