NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Hledáte nebankovnípůjčky, které vám pomohou vyřešit aktuální nenadálou finanční situaci? Rozbila se vám lednice, polili jste si notebook, nebo vám spadl a zničil se mobil? Přišel vám vysoký doplatek za elektřinu, případně se rozbilo auto? Připravujete děti na nový školní rok a potřebujete peníze na školní výbavu? Rychlá nebankovní půjčka ihned vám pomůže překlenout těžké finanční období.

Nebankovní půjčka online ihned se může hodit, ať už jste zaměstnanec, rodič, maminka na rodičovské, samoživitelka, student, nebo senior. Půjčit si dnes peníze je poměrně snadné, pokud splníte alespoň základní kritéria, a to je věk nad 18 let, trvalé bydliště na území ČR, vlastní účet a pravidelný doložitelný příjem 3 měsíce zpět.

Pokud je to vaše první nebankovní půjčka online v životě, máte výhodou, že u mnoha společností bývá zdarma. Nezaplatíte ani korunu navíc, pokud ji splatíte do 30 dnů. V případě prodloužení je půjčka za poplatek. Pokud se zrovna nejedná o půjčku se zástavou, tak pro nebankovní půjčky ihned vám stačí vám vyplnit formulář, vyplnění kontaktních a osobních údajů a potřebných informací, nahrání dokladu totožnosti a pár kliknutí na internetu.

Obliba nebankovních půjček ihned na účet v poslední době roste, i s ohledem na novou celospolečenskou situaci a covidovou krizi. V problémech se ocitli ti, kteří by to nikdy nepředpokládali. Mnoho lidí se dostalo kvůli zákazu podnikání a prodeje do zcela nečekaných problémů a peníze navíc se hodí dnes snad každému. 

Nebankovní půjčky bez registru se mohou hodit nejen zaměstnancům a lidem, kteří pobírají mzdu, ale pomoci může tato nebankovní půjčka ihned i matkám samoživitelkám, studentům nebo seniorům. Mateřská dovolená je nejkrásnějším obdobím v životě žen, ale také finančně nejnáročnějším. Maminky na mateřské i samoživitelky jsou dnes často ve velmi složité situaci. Musí se starat samy o miminko nebo malé dítě a věnovat se mu. Jsou odkázané na peněžitou pomoc v mateřství.  Jen některé k tomu pracují. V dnešní době bohužel mnoho tatínků nefunguje, jak by měli. Pokud dojde na nejhorší a partner místo toho, aby pomáhal odejde, žena skončí na všechny povinnosti s domácností sama. 

Samoživitelkám pak mohou chybět peníze na nejnutnější životní potřeby, výdaje na domácnost a různých potřeb pro dítě. Proto zůstávají jen s jedním příjmem na výdaje na domácnost i na dítě. I když ženy pobírají mateřskou, nestačí to většinou na pokrytí nájmu, jídla, energie a všech potřebných výdajů. Pomoci by měla rodina, ale v dnešní době to nefunguje, jako dřív a bohužel někdy ani rodina nechce nebo nemůže pomoci.

Jste samoživitelka, rodič na rodičovské a chybí vám na akutní zaplacení účtů? V bance vám nechtějí půjčit? S nebankovní půjčkou ihned můžete alespoň krátkodobě vyřešit svou situaci. Stejně tak rádi pomůžeme i ostatním skupinám, kteří akutně potřebují peníze (mladí lidé, studenti, senioři, ale i kdokoliv jiný). Je dobré si ale rozmyslet, jak a z čeho budete za měsíc půjčku splácet. Nepůjčujte si víc, než dokážete splatit.  Musíte počítat s tím, že nebankovní půjčky online jsou dražší a pokud budete prodlužovat splácení, prodraží se. 

Důkladně si prostudujte podmínky, úrokovou sazbu a kolik celkově zaplatíte při prodloužení, pokud nežádáte o první nebankovní půjčku

Pokud máte jen mateřskou, bude ale třeba, abyste měla příjem alespoň z brigády nebo částečného úvazku, aby společnost věděla, že budete schopna půjčku splatit. Ideální je, pokud půjčku nepotřebujete, ale je jasné, že pokaždé to není možné. Svou žádost o nebankovní půjčku vyřídíte rychle online z mobilu nebo počítače. Peníze můžete ihned použít na cokoliv – doplatek nájmu, elektřiny nebo potřeby pro dítě. 

Je jen třeba mít vlastní bankovní účet, poslat ověřovací poplatek 1 Kč, aby společnost věděla, že účet je skutečně Váš a nevybere vám peníze někdo jiný, kdo údaje zneužil. Budeme od vás chtít potvrzení o zaměstnání nebo brigádě.

Jsou i další skupiny, které nechtějí nebo nemohou doložit svůj příjem a nebankovní půjčku rádi využijí – studenti, důchodci, nebo lidi, kteří pracují na smlouvy (Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti). Obvykle se dá půjčit v řádu tisíců korun, se splatností od 1 týdne do 1 měsíce. Pokud po uplynutí splatnosti z různých důvodů nebudete mít celou částku na splacení, vyberte si společnost, která umožní rozložení na splátky.

O nebankovní půjčku můžete požádat online a nemusíte nikam chodit. Neztrácíte drahocenný čas, a vše vyřídíte z pohodlí domova nebo práce. Výhodné je to například i pro rodiče, když akutně potřebují půjčit nemají hlídání a nechcete s miminkem nebo malým dítětem chodit na pobočku. Online vyřízení nebankovní půjčky využije každý, kdo chce ušetřit čas, nebo mu vyřizování úvěru na pobočce a dlouhé papírování nevyhovuje a upřednostní klid domova, aby si vše v klidu rozmyslel. 

O nebankovní půjčku můžete žádat 24 hodin denně 7 dní v týdnu, což vám ušetří spoustu starostí. Půjčky bez registru se schvalují se ve všední dny. Žádosti přijaté mimo tuto dobu včetně víkendů se zpracovávají obvykle v prvních minutách následujícího pracovního dne po 8 hodině. 

 Pokud splníte podmínky, tak vám peníze na účet přijdou okamžitě

Stejně tak můžete požádat o nebankovní půjčku pro živnostníky, a sjednáte ji rychle a aktuálně za výhodných podmínek. Peníze můžete po schválení a odeslání na účet ihned použít na cokoliv, co potřebujete v souvislosti se svým podnikáním. A to vše bez ručitele nebo zástavy nemovitosti, jako v případě některých jiných společností.

Kdo může o nebankovní půjčku požádat?

Podat žádost o nebankovní půjčku může každý, komu je nad 18 let, má vlastní účet, mobil nebo počítač a má pravidelný příjem. Nebankovní online půjčky jsou určeny pro pracující osoby, které jsou schopné svůj dluh ve stanoveném termínu splatit. Vzhledem k nové legislativě je třeba doložit svůj příjem.

Při první žádosti je třeba doložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (pas, řidičský průkaz) (ověřit). Můžete jej vyfotit a nascannovat do formuláře a nemusíte chodit nikam na pobočku.

Stalo se vám, že vám banka nechce půjčit, nebo že nemáte možnost dalšího ručení nemovitostí? U nebankovních společností na půjčku s velkou pravděpodobností snadno dosáhnete, pokud máte pravidelný příjem. Budete jen muset zaslat verifikační platbu 1 korunu, a to z důvodu, aby bylo jasné, že peníze posílá nebankovní společnost na váš účet a nezneužije je někdo jiný.

Dalším zajímavým typem produktu jsou půjčky pro živnostníky Vista Credit, které v dnešní době využívá kvůli covidové krizi více lidí. Mají podobné podmínky půjčení, jen probíhá jinak prokazování příjmů a jsou jen pro podnikatele, firmy a OSVČ.

Co se týče produktu hypotéky, zájem o ně klesl, protože kvůli krizi na ně dosáhne méně lidí. Nejlepší hypotéky můžete najít na webu podle hypoteční kalkulačky Finanční Patron. Vloni velmi zlevnily až na výši úroku 2% ročně, ale očekává se jejich růst.

RubrikyPR

Napsat komentář