Nechte si postavit kvalitní cihlový nízkoenergetický dům

Přemýšlíte, jaký by váš dům měl být? Určitě by měl ušetřit výdaje spojené s provozem. Dále by měl určitě splňovat všechny požadavky na moderní bydlení. Všechny tyto vlastnosti naše domy na klíč splňují!

Investuje do kvalitního ekonomického domu

Domy na klíč jsou nejlepší investicí pro mladé rodiny s dětmi i pro starší lidi, kteří si chtějí pozdější věk užít bez nutnosti oprav svého domku. Uvažujete i vy nad výstavbou nízkoenergetického domu? Slovo nízkoenergetický dům na klíč slýcháte ze všech stran. Je dobré do něj investovat? Naši zákazníci dnes do nízkoenergetických domů investují opravdu hodně. Důvodem je touha po úspoře energií za teplo. Dodavatelé energií neustále zvyšují své ceny za energie, což vede lidi ke změně dodavatele nebo k výstavbě nízkoenergetického domu. Pokud zvažujete druhou možnost, prozradíme vám výhody a nevýhody takových příbytků. 

Stavíme domy na klíč

Stále více zákazníků nechává na naší firmě stavbu domu takzvaně na klíč. Atraktivní jsou pro ně hlavně nízkoenergetické domy na klíč, do kterých se mohou prakticky ihned nastěhovat, když jim bude oznámeno, že je stavba hotová. Jaké jsou výhody a nevýhody nízkoenergetických domů?

Přednosti nízkoenergetických domů

Nízkoenergetické domy jsou skvělou investicí pro finální nízkou spotřebu tepla. Tuto vlastnost oceníte především během topné sezony, kdy můžete ušetřit v řádech tisíců korun. Kromě toho je další výhodou i cena za výstavbu nízkoenergetického domu, která je opravdu velice nízká v porovnání s výstavbou klasického domu. Celkově můžete ušetřit za roční úsporu vytápění až kolem šedesáti procent. Investice do nízkoenergetického domu se tak brzy vrátí zpátky. Další investicí je také neustále čistý vzduch v domě, aniž by docházelo k větrání.

Mají nízkoenergetické domy na klíč nějaké nevýhody?

Nízkoenergetické domy nemají příliš mnoho negativních vlastností. Nepříliš velcí nadšenci nízkoenergetických domů zmiňují vyšší cenu, která je však ve skutečnosti nižší než cena jiných staveb. Pokud je projekt nízkoenergetického domu správně navrhnutý, dům bude velice kvalitní, moderní a za skvělou cenu.

Napsat komentář