Stěhování těžkých břemen v Praze a jejím širokém okolí za nejlepší ceny

Máte ve své domácnosti klavír či trezor? Nebo máte firmu, kde potřebujete přestěhovat velké výrobní linky nebo archivy? Pro stěhování těžkých břemen potřebujete zkušenosti, vhodnou stěhovací techniku i prostorný stěhovací vůz. Naše firma se zabývá stěhováním těžkých břemen.

Jak přestěhovat těžký klavír nebo trezor?

Máte doma historicky staré křídlo nebo trezor, který potřebujete přestěhovat na novou adresu? Stěhování těžkých břemen je náročnou disciplínou. Bez kvalitních stěhovacích pomůcek, znalosti techniky stěhování a sehraného týmu lidí se neobejdete.

Naše stěhovací firma má mnoholeté zkušenosti. Svým zákazníkům nabízíme bezpečné stěhování těžkých břemen i z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. Jsme specialisté v oboru. Je jedno, jestli potřebujete vystěhovat půdu plnou vysloužilých spotřebičů, přestěhovat celou domácnost nebo odstěhovat firmu na novou adresu. S naší stěhovací firmou si nemusíte dělat starosti, že některé vaše věci zůstanou na staré adrese.

Proč si nechat přestěhovat těžká břemena od nás

  • se stěhováním těžkých břemen máme mnohaleté zkušenosti
  • náš tým zdatných stěhováků má specializaci v oboru stěhování
  • ke stěhování používáme profi stěhovací pomůcky
  • při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
  • zajistíme stěhování těžkých břemen na klíč

Jak probíhá stěhování těžkých břemen v Praze a okolí

Každý zákazník při výběru vhodné stěhovací firmy sleduje reference, ceny za provedené služby a samozřejmě výhody. Naše firma díky mnohaletému působení na trhu nabízí nadstandardní služby v ceně. Například svým zákazníkům půjčujeme stěhovací pomůcky, stěhovací kartony a boxy. Veškerý nábytek i rozměrné stroje na stěhování připravíme tak, že je rozmontujeme, zabalíme do ochranných fólií a po vynesení na nové adrese opět připravíme k dalšímu použití.

Objednejte si stěhování v Praze za nejlepší ceny

Obraťte se na nás a objednejte si nejlevnější stěhování v Praze a okolí. Zavolejte nám. My na místo pošleme našeho technika, který zhodnotí stav a připraví cenovou kalkulaci včetně plánu na stěhování. V dohodnutém termínu pak přijede náš tým stěhováků, který se o vše postará.

Objednejte si doplňkové služby

Děsíte se balení, nebo si nevíte rady, jak správně zabalit nadrozměrné či neforemné kusy nábytku, soch a jiných předmětů? Svěřte tuto práci nám a my provedeme nejlevnější stěhování v Praze na klíč.

Napsat komentář