Plachtové pergoly: získejte moderní krytý prostor na vaší zahradě

Chcete si užívat ničím nerušený pobyt ve vaší zahradě? Pořiďte si plachtovou pergolu. Pro celoroční využití ji lze opatřit opláštěním, kdy vám poskytne další obytnou místnost ve vašem domě.

Plachtové pergoly a altány mají co nabídnout

Potřebujete postavit přístřešek, který by vás na zahradě chránil před ostrým sluncem nebo dešťovými přeháňkami a pod kterým byste si mohli užívat venkovní obědy či večeře, pořádat posezení či oslavy nebo zde jen odpočívat na čerstvém vzduchu? Pokud nechcete řešit stavební povolení pro stavbu pergoly nebo altánu, alternativou vám mohou být naše plachtové haly. A pro celoroční užívání doporučujeme využít službu opláštění hal. Díky opláštění můžete svou terasu využívat celoročně!

 Plachtové pergoly skvěle zapadnou do vaší zahrady

Plachtové pergoly mohou mít mnoho podob. Od nejjednodušších nůžkových altánů, pod které můžete umístit stůl s posezením a které složíte i rozložíte během pár okamžiků, až po rozměrné přístřešky či přímo plachtové haly, kde můžete uspořádat třeba i svatební hostinu nebo jinou významnou akci. Naše plachtové pergoly jsou vyrobené z kvalitních materiálů.

Námi dodávané plachty odolávají UV záření a nepřízni počasí. Opláštění je možné použít i ve vysokohorských oblastech. Plachtové haly mají životnost i několik desítek let. Jsme specialisté na stavbu, prodej, pronájem plachtových hal i opláštění hal. Provádíme renovace plachet, servis a montáž. Výhodou opláštění haly je možnost potisku tak, aby plachtová pergola dokonale ladila s architekturou vašeho domu nebo zahrady. 

Plachtové altány

Naši klienti u nás často poptávají také plachtové altány. Ty mají celou řadu výhod. Díky ocelové konstrukci nevyžadují žádnou údržbu. Opláštění hal provádíme vysoce pevnostní plachtou s možností potisku tak, aby altán designově korespondoval s okolní zástavbou. Altány lze vybavit elektřinou, vytápěním, klimatizací. Plachtové altány je možné využívat celoročně.

Plachtový altán také můžete třeba naložit do auta a vzít si jej na dovolenou do kempu, kde vám může sloužit jako skvělé zázemí. Plachtové altány jsou ideální také na chaty a chalupy, kde lidé tráví jen část roku a kde by stálý přístřešek nebyl využitý nebo by dokonce chátral. 

RubrikyPR

Napsat komentář