Proč si nechat postavit levnou dřevostavbu na klíč

O levných dřevostavbách na klíč je toho v posledních letech napsáno opravdu hodně. Zadáním klíčového výrazu: levné dřevostavby na klíč, vám vyběhne mnoho krásných rodinných domů a bungalovů. Proč byste si právě vy měli vybrat dřevostavbu?

O dřevostavbách od A do Z

Levné dřevostavby na klíč ve stavitelství vládnou snad ve všech pádech skloňování. Dočíst se můžete o dřevostavbách, montovaných dřevostavbách nebo domech na bázi dřeva. Všechny tyto domy mají jedno společné. Postavené jsou podle předem stanovených podmínek a jejich konstrukce je ze dřeva. Dozvíte se, co dělá dřevostavby výjimečnými, jaké jsou zkušenosti jejich obyvatelů, jak je správně užívat, kdo vám je postaví a v neposlední řadě za kolik.

V současnosti existuje celá řada „certifikovaných firem“ které nabízejí stavby doslova za pár korun. Důvod je prostý. Spolu se vzrůstající poptávkou o dřevostavby roste i nabídka. Počet firem nabízející výstavbu těchto domů je stále víc a nabízejí jak typizované domy v různých cenových kategoriích, tak i specifické domy na přání zákazníka. Jak ale vybrat kvalitní stavební firmu, která vám postaví levnou dřevostavbu na klíč, kterou nebudete muset za pár let muset reklamovat?

Proč si vybrat levné dřevostavby na klíč

Nejčastějším důvodem, pro který si lidé vybírají montovanou dřevostavbu, je snaha ušetřit náklady spojené s jejím provozem. Kvalitní dřevostavby totiž svou konstrukcí nabízejí stavbu v energetické náročnosti typu nízkoenergetické, pasivní nebo dokonce aktivní. Další výhoda, která se těmto domům nedá upřít je, že se na ně nemusí dlouho čekat. Tím bezesporu roste jejich atraktivita. Na rozdíl od zděného domu se montované domy staví téměř za jakéhokoliv počasí a odpadá tzv. vymrzání. Do svého vysněného domu se můžete nastěhovat do několika měsíců od podpisu smlouvy.

Ušetřeno za energie

Jestliže dbáte rad vaší vybrané stavební firmy o tom,  jak dům efektivně užívat, odměnou vám bude nízká částka na účtech za energie, ale i pozitivní dopad na vaše zdraví. Naše levné dřevostavby na klíč jsou postavené převážně z přírodních a obnovitelných materiálů. Zatímco se např. v panelových domech velmi často potýkáme s vlhkostí a následně plísněmi, v pasivním domě se tohoto ohrožení bát nemusíme. Díky rekuperační vzduchotechnické jednotce, která je nepřetržitým zdrojem čerstvého vzduchu, nemají plísně v tomto domě žádnou šanci. Díky použití obnovitelných zdrojů, je stavba dřevostaveb vysoce šetrná k životnímu prostředí. Můžete se i vy postavením naší dřevostavby připsat na seznam dobrých skutků vůči přírodě.

RubrikyPR

Napsat komentář