Talismany pro štěstí

Talisman nebo amulety pro štěstí se hodí každému. Ochrání vás doma i na cestách a budete se cítit lépe. Nosí se především na krku. Podkova pro štěstí je symbolem našich předků. 

Chrání nejen dům, ale také svého nositele před neštěstím a nebezpečím. Květ života je symbolem stvoření, naděje a energie. Má léčit tělo a také zlepšovat duševní stránku člověka.

Keltský uzel je starodávný keltský symbol, který má magickou moc. Drží svět pohromadě a symbolizuje propojenost všech jevů. Přináší stabilitu do života a všem zlým silám zamotá hlavu, tak, aby se nedostaly k majiteli amuletu.

Jako talisman pro štěstí můžete použít také minerální kameny, které si můžete zavěsit na krk. Poslouží vám tak růženín, jadeit, křemen, jantar nebo i citrín.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jak a co nám řekne horoskop  nebo  kdo to byl Erós a co vše se můžete dozvědět o mytologii.

Napsat komentář